Seksi shqip video


05-Feb-2020 05:47

is in our website and shared by our users in big ass videos category.

More videos can be found in black porn videos in our community.

” -ndersa ti i thote ajo: ve bast qe je anestezist! Duke bere dashuri gjate nje nate te zjarrte ,gruaja i thote burrit”ah ah po vij”.

Burri i pergjigjet:”poooooooooo dhe une po vij”:- femija i degjon e i thote ” te vij dhe une”.

Shkon ky, por kur e sheh ajo “madhsine” e ktij frigohet dhe refuzon.Jane munduar gjate kohe te gjejne po shumica kan qen te flliqt. * Hajt qoi te dy kamet tash – PO mire oj nanqim a me k*r don me nejt a? Burri : Jo jo po lag gishtin se dua te ndrroj faqen e librit.. Djali-O bari a ke pare ndonje koke gruaje pa veshe te fluturoj ne ajer? U futen ne nje salle te madhe mbushur me papagall edhe vetem nje nga papagallet ishte mashkull te tera pastaj ishin femra.e do gjenin kta papagallin e gjente kishte per te marr shume lek,nejse mo. I tha bariut: -O bari e di shtepin time se humba rrugen. -Po si e gjete -Po ja takova nje bari dhe e pyeta,mirepo ai se dinte. -“Njehere o bir, na zune gjermanet rob, dhe na dhane dy mundesi.Nje dite i sjellin princeshes nje papagall qe nuk ka share hiq, dhe princesha vendos ta testoje.* Qoje njanen kame! Ta Lag Gishtin Nje burre dhe nje grua te shtrire ne krevat ,burri po lexonte nje liber kurse gruaja ishte ne pritje per aksion. Gruaja e semure Burrit i bejn telefon se gruaja eshte ne spital dhe ky shkon me vrap. Bariu-Jo or djale koke gruaje pa veshe nuk kam pare por kam pare ama nje koke gruaje me nje ….. Ose do na perdhunonin, ose do na vrisnin” -“Po ti o gjyshi, ca bere?Akmerikanka thot o yes o yes Gjermanka thot ja gut ja gut SHQIPTARJA mos i trego kerkujt! – Merre gruan, lere ne mes te qytetit dhe po e gjeti shtepin, mos e q*Cifti Nje cift te dashuruarish kishin dale nje shetitje me makine,duke ecur vajza i ulet dhe ja merr ne goje,perpara nje bari me dhenj nuk i shef djali dhe i merr perpara bariun me dhenjte bashke,rotullohet makina ne ajer. te habitura po vrisnin mendjen cfare do ishte ajo valle dhe kishin dyshime. Italiania, Grekja dhe Shqiptarja Ne nje maternitet ishin nje italiane nje greke dhe nje shqiptare,te treja per te lindur, I vjen radha italianes per te lind dhe u mblodhen doktorat bej huhhuhuhu hahahahahah tju thon italianes por prap femija spo dilte,dhe si perfundim vendosen te ven nje pjat spageti perpara dhe femija del direkt,dhe vjen radha e grekes huuuuuu huuuuu sdilte femija vun spageti prap spo dilte dhe vendosen te ven nje gode me uzo dhe direkt del femija, dhe si perfundim i vjen radha shqiptares,huuu haaaa,spageti,uzo,prap sdilte sa u merziten doktorat dhe bertasin: – po dil mor trap dhe femija nxjerr koken duke i thene, KE SHAN TI MOR SHKERDHAT DOKTORDjali pa eksperience Ishte i cun ene ishte bo per tu martu, mirpo nuk ja kishte haberin fare nga p…. Bariu dhe vajza Na ishte njeher nje familje ne pyll,(burri,gruaja,vajza) Klo gruaja vdiq dhe çdo vit vajza i mbildhte lule ne pyll qe t’ja çonte tek varri. burri filloi ti fliste ‘ zemra he kthehu njecik ketej,o grua po he moj Edhe gruaja ia kthen: Rri o burre se nuk ndizet autkombanja per nje fije kashte!

Princesha dhe Papagalli Nje princeshe ka dashur te kete nje papagall qe nuk perdor fjale banale. Permendet djali dhe shef se ne duar i kishin mbetur dy veshe del i tmeruar nga makina dhe sheh bariun e hutuar atje tej vrapon ta pyese. Brunja thote: mua me duket si sperme nderkaq bjondja merr pak ne gisht e fut ne goje dhe thote: Pa dyshim qe eshte sperme por nuk eshte e Lagjes Tone Presidentet U mblodhen te gjith presidentat e vendeve ,aty vajti dhe sali berisha . pasi martohet diten e pare te dasmes babai i tij i thote nuses se cunit: cni im nuk ja ka haberin fare, kshuqe duhet ta msosh ti ok? Njeher humbi rrugen dhe takoj nje bari ne moshen e saje. Ne shtepi i tha te atit: -O ba(tha kjo) -He te keqen babi(iu pergjigj i ati) -Un sot humba rregen. Po i tregonte gjyshi, nipit te vet, histori nga lufta me gjermanet.Baba dhe Biri Nje nate djali e sheh baben e vet tu ja ** te emen dhe e pyet baban: – Cka je tu be o babe? Prezervativi Hyn njëri në farmaci dhe thotë: – Ju lutem, më jepni një prezervativ të zi! – Më ka vdekur miku, dhe desha t’i shprehë ngushëllime gruas së tij.